Godziny dostępności na potrzeby konsultacji rodziców i uczniów

W tygodniu, w którym jest zebranie/konsultacje dla rodziców godzina dostępności dla rodziców realizowana jest w czasie zebrania, nie odbywa się w wyznaczonym przez nauczyciela dniu. Nauczyciel jest dostępny w czasie zebrania/konsultacji.

6.09.2022 r. – spotkanie informacyjne (wtorek)

27.09.2022 r.- zebranie Dyrektora z przedstawicielami Rady Rodziców

25.10.2022 r.- wywiadówka

20.12. 2022 r.- zebranie informacyjne o przewidywanych ocenach śródrocznych

31.01. 2023 r.- wywiadówka – klasyfikacja za I półrocze

18.04.2023 r. - wywiadówka, informacja o ocenach

15.05.2023 r.- zebranie informacyjne o przewidywanych ocenach końcowo rocznych.

 

Imię i nazwisko nauczyciela                  dzień tygodnia i godzina

  1. Sylwia Baron czwartek 12.35-13.35
  2. Violetta Besz czwartek 15.30-16.30
  3. Aneta Cesarz piątek 13.30-14.30
  4. Danuta Cholewa piątek 12.45-13.45
  5. Marzena Cygan piątek 7.30-8.00
  6. Monika Czajka wtorek 7.00-8.00
  7. Bernadeta Długosz poniedziałek 7.30-8.00
  8. Joanna Kraik czwartek 13.35-14.35
  9. Kuczma Sylwester poniedziałek 14.30-15.30
  10. Kurek Aneta poniedziałek 14.30-15.30
  11. Marzena Mróz wtorek 16.30-17.30
  12. Marzena Ostapiuk wtorek 14.35-15.05
  13. Aleksandra Podsadni piątek 14.30-15.30
  14. Małgorzata Pyto wtorek 7.00-7.30, czwartek 7.30-8.00
  15. Mirosława Szylicka wtorek 14.35-15.35
  16. Anna Tesarewicz czwartek 12.45-13.30, piątek 7.45-8.00
  17. Elżbieta Toth-Mazur czwartek 15.20-16.20
  18. Anna Wrzeciono poniedziałek 15.25-15.55
  19. Jolanta Woś-Radziej poniedziałek 7.30-8.00, piątek 7.30-8.00

Szanowni Rodzice, nastąpiły zmiany w terminarzu przekazanym na kartkach na pierwszym spotkaniu. Aktualne wyglądają tak(zmiany na czerwono):

Szkoła Podstawowa im. Franciszka Myśliwca w Izbicku

Kalendarz szkolny

Rozpoczęcie roku szkolnego- 1 września 2022

Zimowa przerwa świąteczna – 23-31 grudnia 2022

Zakończenie zajęć I okresu 27 stycznia 2023

Rozpoczęcie zajęć II okresu 30 stycznia 2023,  Ferie zimowe 13-26 lutego 2023

Wiosenna przerwa świąteczna 6.04-11.04.2023

Zakończenie roku szkolnego 23 czerwca 2023

Dni wolne – święta: 1.11.2022(wt), 11.11.2022 (pt), 6.01.2023(pt), 1.05.2023(pn), 3.05.2023(śr), 8.06.2023(czw)

Dodatkowe dni wolne 31.10.2022(pn), 4-5.04.202( wt, śr), 2.05.2023(wt), 23-25.05.2023 (wt-czw), 9.06.2023(pt)

Egzamin ósmoklasisty: 23, 24, 25 maja 2023

Informacje na stronie www.spizbicko.pl

Spotkania z rodzicami: (wtorki)

6.09.2022 r. – spotkanie informacyjne (wtorek)

27.09.2022 r.- zebranie dyrektora z Radą Rodziców

25.10..2022 r.- wywiadówka

  1. 12. 20202r.- zebranie informacyjne o przewidywanych ocenach śródrocznych

31.01. 2023 r.- wywiadówka – klasyfikacja za I półrocze

18.04.2023 r. – wywiadówka, informacja o ocenach

15.05.2023 r.- zebranie informacyjne o przewidywanych ocenach końcowo rocznych

Odjazdy autobusów

do szkoły: Sława 6.55, Poznowice 7.00, Sprzęcice 7.10, Siedlec 7.12, Otmice 7.20

Otmice szkoła 7.48, kościół 7.50

ze szkoły: w kierunku Suchodaniec, Otmice, Siedlec, Poznowice, Sprzęcice 12.40, 13.35,

14.30, 15.25 (od 24.10.2022)

Stawka żywieniowa za obiad- 6,00 zł (płatne do 10. Za poprzedni miesiąc na konto przedszkola nr 82 8907 1076 2006 5001 2516 0001)

Pedagog: poniedziałek, czwartek

Psycholog: środa, piątek

Wytyczne dotyczące zorganizowania i przebiegu egzaminu ósmoklasisty

Sprawdź nowy rozkład odjazdów autobusów.

Borycz - szkoła Izbicko              Poznowice - szkoła Izbicko

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19

na terenie Szkoły Podstawowej im. Franciszka Myśliwca w Izbicku

Aktualizacja na dzień 16 października 2020 r.

 Ogólne zasady organizacji pracy

  1. Szkoła Podstawowa im. Franciszka Myśliwca w Izbicku wznawia funkcjonowanie z uwzględnieniem wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia, wytycznych Gminy Izbicko, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Kuratorium Oświaty.
  2. Osoby z zewnątrz na terenie szkoły: